Prodej bytu 2+kk/1+1 67 m² Střešovice
INVESTIČNÍ NEMOVITOST

Prodej bytu 2+kk/1+1 67 m² Střešovice

5.300.000 Kč

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji světlý byt v družstevním vlastnictví o dispozici 1+1/2+kk, o velikosti 49m2 s nádhernou terasou 17m2 nacházející se v posledním, 4. patře domu na adrese Na Petynce, Praha 6.

Byt je v dobrém stavu a nabízí nově zrekonstruovanou a vybavenou kuchyňskou linku vč. spotřebičů.  V koupelně se nachází sprchový kout a WC. Byt má 2x vestavné skříně. Dálkové topení, plyn zaveden bez napojení. K bytu náleží sklep o velikosti cca 2 m2.

Jednou z hlavních výhod bytu je velice pěkná a prostorná terasa o rozloze 17m2 s výhledem. Okna bytu směřují na jih do tiché ulice Na Petynce. V domě je také nově zrekonstruovaný výtah.

Byt se nachází jen 2 minuty pěšky od koupaliště Petynka. V okolí bytu je zastávka MHD (100m), školy, Vojenská nemocnice a restaurace.

Další výhodou této nemovitosti je skvělé dopravní spojení. Máte okamžitý přístup na Městský okruh (300m) a Dejvický tunel. Do centra se dostanete autem za 14 minut a MHD vám zabere pouze 23 minut.

V těsné blízkosti domu se nachází park a několik rybníků. Je také možnost parkování vedle domu – rezidentní a smíšený úsek.

Měsíční zálohy včetně elektřiny činí 6 300 Kč. Byt je v družstevním vlastnictví, bez možnosti převodu do osobního vlastnictví a zastavení za účelem hypotéky.

Prohlídky tohoto bytu budou možné od 19. června 2023, jelikož je v současné době pronajatý. Nezapomeňte nám dát vědět, pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti.


o nemovitosti
investiční byt

Galerie

No items found.
ozvěte se

Máte zájem o tuto nemovitost?

Odpovíme během 24h
Pomůžeme najít vhodnou alternativu
Zhodnotíme tuto investiční nemovitost
zvolte možnost

Děkujeme.

Odpověď obdržíte během 24 hodin.
Formulář se nepovedlo odeslat. Zkontrolujte prosím všechna políčka a zkuste znovu.
ozvěte se

Vlastníte byt nebo hledáte investiční nemovitost?

Pomůžeme najít vhodnou nemovitost
Zhodnotíme stávající nemovitost během dne
Odpověď dostanete během
24 hodin
zvolte možnost

Děkujeme.

Odpověď obdržíte během 24 hodin.
Formulář se nepovedlo odeslat. Zkontrolujte prosím všechna políčka a zkuste znovu.