Prodej bytu 4+1 160 m² Vysočany Praha 9
INVESTIČNÍ NEMOVITOST

Prodej bytu 4+1 160 m² Vysočany Praha 9

13.790.000 Kč

V exkluzivním zastoupení nabízíme nádherný dvoupodlažní byt o dispozici 4+1, s obytnou plochou 95m2 s dvěma balkony (6,4m2 + 3,8m2), dvěma zahrádkami (44m2 + 11m2) a garážovým stáním v novostavbě v ul. Pod Harfou, Praha 9 – Vysočany. Bytová jednotka se nachází v 1. a 2. podlaží ve vnitrobloku.

Jednotka je ve vynikajícím stavu, je velmi světlá a vzdušná. Okna směřují jak na jih (3 místnosti), tak na sever (2 místnosti). V prvním patře je velký obývací pokoj, vybavená kuchyň, hala, komora, WC a vstup do dvou zahrádek s venkovním posezením a možností grilování. Ve druhém patře se nachází tři ložnice. Ze dvou ložnic je vstup do větší terasy (6,4m2), z hlavní ložnice je vstup do menšího balkonu (3,8m2). Vše propojuje prostorná chodba se schodištěm, ze které dostanete do každé místnosti a do koupelny s vanou a WC.

V celém bytě je laminátová plovoucí podlaha, v koupelně, kuchyni a WC je dlažba. K bytu náleží garážové parkovací stání v -1.PP domu. Nejbližší tramvajová zastávka je cca 200m od bytu. Do obchodního centra Galerie Harfa a O2 Aréna dostanete autem nebo tramvají za 5 minut. Jednou z výhod této nemovitosti je skvělé dopravní spojení. Do centra se dostanete autem za 20 minut a MHD vám zabere pouze 25 minut.

Celý areál Nová Harfa nabízí veškerou občanskou vybavenost – supermarket Albert, dětská hřiště, posilovna, kadeřnictví, restaurace, winebar. V okolí také najdete školy, školky, gymnázium, park Rokytka.

Měsíční zálohy činí 8.133 Kč + 1.860 Kč elektřina (PRE). Byt je v osobním vlastnictví.

Cena: 13.790.000 Kč (kupující neplatí provize). Vybavení bytu kromě nábytku je součástí prodeje. V případě potřeby vám poradíme s financováním.


o nemovitosti
investiční byt

Galerie

No items found.
ozvěte se

Máte zájem o tuto nemovitost?

Odpovíme během 24h
Pomůžeme najít vhodnou alternativu
Zhodnotíme tuto investiční nemovitost
zvolte možnost

Děkujeme.

Odpověď obdržíte během 24 hodin.
Formulář se nepovedlo odeslat. Zkontrolujte prosím všechna políčka a zkuste znovu.
ozvěte se

Vlastníte byt nebo hledáte investiční nemovitost?

Pomůžeme najít vhodnou nemovitost
Zhodnotíme stávající nemovitost během dne
Odpověď dostanete během
24 hodin
zvolte možnost

Děkujeme.

Odpověď obdržíte během 24 hodin.
Formulář se nepovedlo odeslat. Zkontrolujte prosím všechna políčka a zkuste znovu.